mutluluk adresiniz...

SALONUMUZ

Profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi, sigara içilebilir ayrı bölümleri, kafeterya, balkonlu köfesi ile yemekli-yemeksiz, servisleriyle size ve davetlilerinize eşsiz anlar yaşatacak.

Davetlerde müzik seçimi, müşterilerimizin yörelerine, zevklerine yada özel isteklerine uygun olarak belirlenir. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuarlar, profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları ile sergilenmektedir. Jeneratör, ses sitemleri, sahne dekorasyonu bulunmaktadır.

Salonumuzda, hayatınızın en özel, en anlamlı gününü süslemelerimizle muhteşem bir hale dönüştürüyoruz. Seçeneklerimiz üzerinde birlikte konuşarak hoş bir konsept çalışmasıyla salonlarımızı en şık hale getirmekle işe başlıyoruz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır. Bunun için bu mekanı, seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar, volkan gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz.

 

Salonumuz;
- Evlilik Törenleri (düğünler)
- Nişan Törenleri,
- Sünnet Düğünleri,
- Kına Gecesi,
- Şirket Toplantıları,
- Parti,
- Mezuniyet Töreni,
- Konsept Etkinlikler,
- Doğumgünü Partisi,
- Özel Gün Yemekleri,
- Vakıf ve Dernek Organizasyonları ve
- Tüm Özel Toplantı ve davetlere ev sahipliği yapmaktadır

 

1000 kişilik kapasitesi ile salonumuzun her köşesi siz misafirlerimizi memnun etmek için düzenlenmiştir. Fatih ilçesinde, tüm konuklarınızın rahatça ulaşabileceği Düzce/Merkezde bulunan Esen Düğün Salonu taksi, otobüs gibi toplu taşıma araçları ile gerekse kendi araçlarıyla gelen konuklarınız için ulaşım kolaylığı avantajına sahiptir